HOME
ZarządCzłonkowieSzkoleniaPontifex Cracoviensis LiteraturaKontakt
 
   Strona główna >> Pontifex Cracoviensis  
   
Patroni medialni

 

Zarząd Oddziału Małopolskiego Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej po raz pierwszy organizuje konkurs przyznający nagrodę im. Sebastiana Sierakowskiego - „Pontifex Cracoviensis”. Chcemy w ten sposób uhonorować osoby, które swą działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego mostownictwa. Zgodnie z założeniami nagroda ta będzie wręczana co roku, podczas uroczystej gali połączonej z koncertem. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie okaże się sukcesem i spotka się z zainteresowaniem środowisk opiniotwórczych, a także na stałe wpisze się w kalendarz imprez mostowych. Pierwsza edycja konkursu zostanie rozstrzygnięta podczas gali, którą zaplanowano na 26 listopada 2008 roku w Filharmonii Krakowskiej w Krakowie.

Kapituła złożona z przedstawicieli Zarządu Oddziału Małopolskiego Związku Mostowców RP, przyzna nagrody w czterech kategoriach:
  • Budowniczy roku - nagroda przyznawana osobom, które przyczyniły się do wybudowania najbardziej prestiżowych obiektów mostowych
  • Projektant roku - nagroda przyznawana osobom, które zaprojektowały najciekawsze obiekty mostowe
  • Menadżer roku - nagroda przyznawana przedsiębiorcom związanym z rynkiem świadczącym usługi dla segmentu budownictwa mostowego
  • Debiut mostowy roku - nagroda dla osób, które poprzez działalność projektową, inwestycyjną lub technologiczną, swoim debiutem zabłysnęły na rynku związanym z budownictwem mostowym.

Uroczystość przyznania nagród „Pontifex Cracoviensis” zgromadzi wielu gości ze środowisk opiniotwórczych. Znajdą się wśród nich przedstawiciele samorządów lokalnych, biur projektowych, firm związanych z branżą mostową, partnerskich organizacji, przedstawiciele świata nauki oraz mediów.


Mając na uwadze cel konkursu, którym jest skuteczna i inspirująca promocja polskiego mostownictwa, gorąco zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Liczymy, że w realizacji naszych zamierzeń pomoże Państwa osobisty udział, który podniesie rangę uroczystości. Pragniemy, aby nagroda „Pontifex Cracoviensis” cieszyła się uznaniem i prestiżem nie tylko w środowisku mostowym, ale także w całym społeczeństwie.

Regulamin