HOME
ZarządCzłonkowieSzkoleniaForum LiteraturaKontakt
 
   Strona główna >>
      Dzień Mostowca 2024
 DM2024


Dzień Mostowca już za nami. Możecie zobaczyć jak u nas było. Dziękujemy Wszystkim za liczne przybycie. Atmosfera była rodzinna, o to nam chodziło.

W trakcie obchodów Dnia Mostowca w Małopolsce nauczyliśmy najmłodszych budować mosty, niektórzy pograli w tenisa ziemnego na VIII Turnieju Tenisa Ziemnego Mostowców, inni w brydża, a część z obecnych uczestniczyła w szkoleniach. Można było też spróbować swoich sił w innych grach i zabawach. Działo się!

Otrzymujemy od Was informacje, że miło spędziliście czas. Dziękujemy.

Będziemy Was informować o innych organizowanych przez nas spotkaniach integracyjnych i szkoleniach. Już teraz zachęcamy do udziału w przyszłych wydarzeniach. Pamiętajcie o ZMRP O/Małopolski.


PODZIĘKOWANIA

Szczególne podziękowania za wsparcie przy organizacji Dnia Mostowca kierujemy do firmy Primost Południe Sp. z o.o.

DM2024

DM2024

Galeria zdjęć

zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju    zdjęcia z turnieju