HOME
ZarządCzłonkowieSzkoleniaForum LiteraturaKontakt
 
   Strona główna >>
      Dzień Mostowca

   
 

Dzień Mostowca


Przewodniczący Oddziału, wraz z nieocenioną kol. Grażyną Czopek przy współpracy z Kontynenty Cafe zorganizowali dla mostowej braci i ich rodzin obchody tegorocznego Święta "Dzień Mostowca". 

Jak wiemy, Święto przypada w dniu 18 maja ale ze względów organizacyjnych, mogliśmy się spotkać w sobotę, 25 maja. Na spotkanie mógł się zgłosic każdy, wraz ze swoja rodziną. Mieliśmy około 70 uczestników spotkania, które, tradycyjnie już, odbyło się w klubie Kontynenty Cafe przy ulicy Bochenka 16a w Krakowie.

W ramach spotkania zorganizowano gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Odbyły się konkursy malowania, darta, piłkarzyków oraz bilarda. Bardziej zaawansowani uczestnicy brali udział u turnieju brydża sportowego albo w turnieju tenisowym rozgrywanym na pobliskich kortach. Uczestnicy byli zadowoleni z możliwości wyboru wielu atrakcji oraz niespodzianek i mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie. Nawet sama mozliwość spotkania się z kolegami i porozmawiania, w oderwaniu od codzienności, również była wielką atrakcją.

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju brydża sportowego, w którym wzięło udział 8 zespołow oraz turnieju tenisa, w którym zagrało 14 zawodników.

Wyniki brydża sportowego:
Miejsce Para brydż
1. Wacław Mizera - Halina Samborek
2. Bożena Szczygieł - Andrzej Szczygieł
3. Władysław Kaczor - Jan Truniarz
Wyniki turnieju tenisowego:
Miejsce Zawodnik tenis
1. A.A. Szot
2. A.A. Ciepacz
3. A.A. Gawroński